Останні таунхауси по 12 990грн/м2

Залишити заявку

кількість будинків обмежено

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ексклюзивний проект під ключ

Набережна для прогулянок
Охорона об'єкту
Відеоспостереження по периметру
Шлагбаум на в’їзді до житлового комплексу
Еко район
Гостьовий паркінг
ЧОМУ МИ

відрізняємось від інших компаній

Гарантійні обов'язки

Купити будинок у нас - означає перестати хвилюватись про терміни здачі Вашого майбутнього житла. Ми повністю відповідаємо за першокласне виконання всіх робіт. Найкраще обладнання, повноцінно надана проектна документація, а також матеріали спеціального призначення - все це про наші таунхауси у Києві.

Якість роботи

Професійна команда «Бельведер Сіті» гарантує, що якщо придбати будинок на березі Дніпра, то чудова якість забезпечена. Це не просто гучні слова: ми контролюємо роботу від замірів до побудованого таунхауса в Києві.

Наша компанія береже репутацію

Власне тому, у нашій роботі використовуються виключно передові технології. Ми не економимо на будівельних матеріалах і робимо закупки тільки у передових виробників. Ваш будинок під Києвом буде служити Вам багато років.

Кваліфіковані будівельники

Висококваліфіковані працівники будівельної компанії “Бельведер Сіті” ведуть активне й безперервне будівництво для того, щоб Ви могли придбати будинок мрії якомога швидше

Поетапна оплата

Для кожного проекту існує своя система лояльності. Завдяки їй, купити таунхаус буде простіше, так як кожен покупець будинку на березі Дніпра обирає для себе найкращі умови. Ми йдемо "назустріч" клієнтам, тому можемо скласти індивідуальний графік платежів.

Внутрішній контроль

Щоб захистити себе, потрібно купити дім у нас! Територія буде закрита від сторонніх та прикрашена живописними квітковими клумбами і незвичайними декоративними рослинами. Встановлена система відеоспостереження і надійна охорона послужать гарантією безпечного перебування на території котеджного містечка «Бельведер Сіті».

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом

(success)

(success)

(success)

НАШІ ГАРАНТІЇ

ексклюзивний підхід до роботи

Досвід роботи більше 10 років

Ми - будівельно-інвестиційна компанія повного циклу. Ми впевнені в тому, що робимо: від закладки фундаменту до відданих ключів нашим покупцям.

Роботи точно у термін

Усі роботи на об'єктах виконуються відповідно до чіткого графіку, компанія ні на крок не відступає від своїх зобов'язань. Ви економите час і гроші.

Ми чуємо своїх клієнтів

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам внести зміни у планування Вашого таунхаусу. А Ваш будинок буде зданий в термін, з уже виконаними і готовими змінами.

Висока оперативність

Наші будівельники працюють оперативно та виконують роботу у дві зміни, щоб Ви могли якнайшвидше переїхати у нове житло.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

схема роботи

Крок 1

Зворотній зв'язок

Крок 2

Попередня консультація

Крок 3

Вибір об'єкту та бронювання

Крок 4

Підготовка та підписання документів

Крок 5

Здача об'єкта в експлуатацію

Крок 6

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

КАРТА

де ми знаходимось

Київ, (Лівий берег), Вул. Центральна, 8 км. від метро Славутич