3 черга таунхаусів 94 м² (побудована, вводиться в експлуатацію)

Компактний, багатофункціональний і ще й за приємною ціною – це все про наші таунхауси. Ми пропонуємо Вашій увазі функціональний, виконаний у сучасному стилі, двоповерховий таунхаус, загальною площею 94 кв.м. Його нехитрий та елегантний зовнішній вигляд вабить кожного, хто проходить поруч, а проста та легка конструкція дає можливість збудувати такий будинок без будь-яких труднощів.
Таке помешкання стане ідеальним варіантом для невеликої сім’ї, яка мріє про свій маленький комфортний закуток. Адже зовні наша пропозиція виглядає невеличкою, проте всередині будівля досить простора. Більш того, внутрішнє планування будинку досить лаконічно і раціонально продумане.
При спрорудженні таунхаусів від будівельної компанії “Belveder city” застосовуються передові технології та тільки екологічні та високоякісні матеріали.
Попри невелику площу, у будинку присутні всі функціональні складові, такі як: дві спальні, тамбур, кухня, простора вітальня, санвузол і коридор.
Проект призначений для комфортного проживання молодої сім’ї, яка не потребує більш габаритне житло, а вважає за краще жити в маленькому, стильному і красивому будинку.

1 поверх
2 поверх