2 черга таунхаусів – 170 м² (збудована, на етапі здачі)

Оригінальне, велике та затишне житло створене для Вас архітекторами компанії “Belveder city”. Особливого колориту йому надає унікальне поєднання сучасного комфорту і класичних будівельних традицій. Такий просторий та красивий будинок ідеально підійде для великої родини та для зустрічей із друзями. Ба більше, він прекрасно вписується у відкритий ландшафт території.
Одна з найважливіших переваг проекту – це наявність декількох терас, що дозволяють створити біля свого помешкання затишний острівець, який поєднує Вас із природою.
Проект будинку всередині спланований так само добре, як і ззовні. Його планування створювалось із думками про наших клієнтів. На першому поверсі розташовані: простора вітальня, кухня, хол і невелика тераса. На другому – ще один хол, три кімнати і тераси, санвузли розташовані на кожному із поверхів. Більше того, проект будинку відповідає усім забаганкам сучасної сім’ї. Кілька терас гармонійно вписуються в архітектуру будинку і розширюють простір для приємного проведення часу.

1 поверх
2 поверх
тераса